Druhá řada 13 Reasons Why je už za dveřmi

Hodně dlouho bylo až podezřele ticho a najednou tu máme pořádnou lákačku na druhou řadu oblíbeného šokujícího serálu Netflixu.

Zatímco první série 13 Reasons Why vycházela ze stejnojmenné knihy Jaye Ashera, pokračování si už pojede zcela svým směrem. V druhé sezóně dějově poskočíme o několik měsíců dopředu a vývoj budeme sledovat v několika časových liniích. Zatímco první sérii provázela série audiokazet, v druhé řadě bychom se měli podle tvůrců dočkat jiného média.

Každopádně uvidíme staré známé tváře i několik nových, konkrétně půjde o tváře Anne Winters (Chloe), Bryce Casse (Cyrus), Chelsea Alden (Mackenzie), Allison Miller (Sonya), Samantha Logan (Nina), Kelli O’Hara (Jackie) a Bena Lawsona. Autor se ovšem na scénáři kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování nijak nepodílel. Premiéra je plánovaná už na 18. května a společně se seriálem se rozjede i doprovodné podpůrné diskuzní fórum na 13reasonswhy.info.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..