Já, Simon má konečně pořádný trailer

Na začátku měsíce jsme vám přinesli první fotky z adaptace knihy Becky Albertalli, společně s krátkou ukázkou. Včera ovšem studio konečně vypustilo plnohodnotný oficiální trailer.

Já, Simon (v angličtině Love, Simon) sleduje příběh šestnáctiletého Simona, který už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.

Jenže pak citlivá korespondence padne do nesprávných rukou a Simon se stane obětí vydírání: buď udělá, co se po něm chce, i když se mu to příčí, nebo riskuje, že si tajné e-maily přečte celá škola. V sázce je však ještě mnohem víc – plachého Bluea by nechtěná publicita mohla vyděsit a Simon už by nikdy nezjistil, kdo Blue ve skutečnosti je…

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 16. března, my se filmu dočkáme o den dřív. V hlavních rolích uvidíme Nicka Robinsona, Alexandru Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Katherine Langford a Logana Millera.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, TheFandom.net, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 19 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..