Rozšiřte si sbírku Harryho Pottera o soundtracky

S věcmi okolo Potterovského universa se toho v posledních letech doslova roztrhl pytel. Těšíme se na pokračování filmových Fantastických zvířat, dočkali jsme se knižní reedice a taky nových kousků… a to ještě pořád není všechno.

Nově se objeví filmové soundtracky k prvním pěti Harry Potter filmům. Nepůjde ale o klasické CD nosiče, ale vinyly aka LP disky, které jsou v poslední době na velké oblibě. Nepůjde je ovšem koupit jednotlivě, ale v hromadném balení, které ponese název Harry Potter Original Motion Picture Soundtracks I-V.

Dohromady to bude 10 LP s hudbou od legendárních skladatelů: John Williams (Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu), Patrick Doyle (Ohnivý pohár) a Nicholas Hooper (Fénixův řád). Desky vydá Rhino Records 17. listopadu tohoto roku, uvidíme, jestli se jich dočkáme také na našem trhu.

Čekání na desky si můžete zkrátit novým ilustrovaným vydáním Fantastických zvířat, o nichž jsme vám dříve psali. My si jej v češtině budeme moci koupit od 30.10.2017.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, EW.com, Albatrosmedia.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four × five =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..