Plakáty, nové video a plno fotek k Inhumans

O dalším seriálu z marvelovského universa jsme psali začátkem července. Protože se premiéra úvodního filmu v USA nezadržitelně blíží, máme tu také první oficiální plakáty a další ukázku.

Seriál Inhumans je připravován pro televizní stanici ABC a vychází z komiksů vydavatelství Marvel Comics. Inhumans se vyskytují v Marvel Cinematic Universe. Seriál produkují ABC Studios a Marvel Television, jeho finančním partnerem je IMAX Corporation a Scott Buck jako showrunner. Právě z toho důvodu by se měl úvodní film promítat už 1. září. Mělo by jít o první dvě epizody a dalších bychom se měli dočkat až koncem září.

Black Bolt vede Královskou rodinu a kvůli svým hlasovým schopnostem (doslova dokáže hlasem zatřást horami) je většinu času zticha, používá ke komunikaci jen znakovou řeč. To se stane můžmostí, jak se jeho mladší bratr Maximus  pokusí udělat rozruch v Královské rodině a převzít velení, stát se králem.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − eleven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..