Nový trailer a poster k Valerianovi a městu tisíce planet

Jelikož se nám premiéra Valeriana nezadržitelně blíží, dočkali jsme se nejen nového (a nejspíš i posledního) traileru k filmu a také plakátu s Rihannou.

Valerián a Laureline jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území a jejich úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru. Valerián má se svou kolegyní více, než jen profesionální záměry, neustále ji bombarduje milostnými návrhy.

Ale pověst, která jeho vztah k ženám provází a konzervativní postoje Laureline vedou k tomu, že ho neustále odmítá. Na rozkaz velitele se Valerián a Laureline vydávají na společnou misi do ohromného mezigalaktického města Alfa.

Alfa je neustále rostoucí metropole, kterou obývají tisíce tvorů ze všech koutů galaxie. Žije zde 17 milionů obyvatel, kteří spojili své dovednosti, technologie a zdroje pro společné dobro. Jak už to ale bývá, ne každý má v Alfě stejné bohulibé cíle. Zdá se, že jakési tajemné síly se chystají náš rod ohrozit…

Ve filmu v hlavních rolích uvidíme Caru Delevigne a Danea DeHaana, dále pak takové hvězdy jako je Clive Owen, Ethan Hawke, John Goodman nebo Rihanna. Za režií a scénářem stojí Luc Besson, tvůrce výborného Pátého elementu. Česká premiéra je stanovena na 20. července 2017.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Bioscop.cz, CSFd.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..