Nový trailer a poster k filmovému Všechno, úplně všechno

V únoru jsme vám přinesli informaci ohledně další adaptace zajímavé young adult knihy a dneska toho máme k nalákání trošičku víc.

Všechno, úplně všechno vypráví o dívce Madeline, která, ač to zní paradoxně, je alergická na vše kolem ní. Tato vzácná choroba ji omezuje jen na pohyb doma, Madeline nesmí ven a skoro nikdo nesmí k ní.

Vše se ale mění, když se do sousedního domu přistěhuje nová rodina. Osmnáctileté Madeline se otáčí život vzhůru nohama, když poznává Ollyho.

Během krátkého času zažívá to, co za svých 18 let nezažila. Dobrodružství, nebezpečí a lásku.

V hlavních orlí se nám představí Amandla Stenberg a Nick Robinson. Amandu si možná pamatujete z Hunger Games, Nick se zase objevil v Páté vlně.

Scénáře se ujal J. Mills Goodloe, který má na kontě scénáře k filmům Věčně mladá nebo Co s láskou. Na režijní stoličku usedla Stella Meghie.

Minule jsme vám ukazovali první trailer, teď už k němu máme i české titulky:

Nově se ale objevil další trailer:

Taky se objevila pořádná dávka fotek k filmu:

Česká premiéra filmu je stanovena na 29. června. Tím ale ještě nekončíme. Nakladatelství JOTA se rozhodlo vydat knihu s filmovou obálkou. v knihkupectvích ji můžete hledat od 7, června.

Zdroj informací a obrázků: JOTa.cz, ForumFilm.cz, CSFd.cz, ComingSoon.net, EverythingEverythingmovie.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + seven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..