Blíží se premiéra filmu Before I Fall

Produkce filmové adaptace Chvíle před koncem americké spisovatelky Lauren Oliverové se pomalu schyluje ke konci. To znamená, že si kromě představení filmu můžeme ukázat i oficiální trailer či fotky.

Hlavní hrdinkou příběhu je Samantha Kingstonová, jedna z nejpopulárnějších dívek na střední škole Thomase Jeffersona. Její život je perfektní. Má úžasného přítele, tři nejlepší kamarádky i nejlepší parkovací místo u školy. Pátek 12. února měl být jen dalším dnem zakončeným večírkem. Ovšem cestou z něj se něco zvrtne. Ráno se Sam neprobudí s kocovinou, ale do úplně stejného pátečního rána. Co se stalo? Proč musí prožívat stále ten samý den dokola? A vážně byl její život tak perfektní?

Pokud jste knihu ještě nečetli, pak vězte, že ji v roce 2011 vydalo nakladatelství CooBoo, ve slovenštině pak vyšla u Enigmy.

Adaptace knihy se ujala poměrně nová společnosti Awesomeness Films společně s John Shestack Productions. Za scénářem stojí Maria Maggenti a Gina Prince-Bythewood, režie se ujala Ry Russo-Young. Za filmem nestojí žádná velká jména, ovšem obsazení se to netýká. Roli hlavní hrdinky Sam získala Zoey Deutch, kterou si určitě pamatujete jako Rose z Vampýrské akademie. V dalších rolích se představí Diego Boneta, Jennifer Beals, Halston Sage, Logan Miller nebo Alyssa Lynch.

Světovou premiéru si film odbude 3. března 2017. Ohledně uvedení Chvílí před koncem v českých a slovenských kinech zatím bohužel nemáme žádné informace.

Zdroje informací a obrázků: BeforeIFallFilm.com, Hypable.com, IMDb.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Jeden myslel na “Blíží se premiéra filmu Before I Fall

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 + two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..