Nový trailer a plakát k Padesáti odstínům temnoty

Svátek všech zamilovaných se nezadržitelně blíží a spolu s ním také dlouho očekávané pokračování Padesáti odstínů šedi. Naposledy jsme vám ukázali první trailer a plakát, teď tu máme další ochutnávku.

Nebudeme vás zbytečně dlouho napínat, raději se rovnou na nový trailer podívejte:

Společně s trailerem, který je daleko víc sexy než ten předchozí (a ano, zase tu máme nějakou tu scénu ve výtahu), nám tvůrci nadělili také nový plakát…

Zatímco oficiální premiéra je stanovena na 14.února, my se dočkáme filmu nejspíš opravdu už 9.února. CinemArt stále uvádí stejné datum premiéry a navíc dokonce rozjel kampaň s tím, že můžete darovat vstupenky na film hezky pod stromeček… a navíc i s věnováním. Kromě toho multikina CineStar ode dneška dokonce začínají prodávat speciální dárkový set se sexy punčochami a poukázkami na film. Takže pokud nevíte, co dát kamarádce, které se líbily knihy anebo první film, máte vystaráno.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Cinemart.cz, Hypable.com, HolywoodReporter.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

19 + 9 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..