Jiskra v popelu dostane minimálně tři další knihy

Fanoušci fantasy série Jiskra v popelu mohou slavit. Autorka, spisovatelka Sabaa Tahir, získala smlouvu na další dvě knihy.

A Torch Against The NightUž za pár dní, 30. srpna, by mělo vyjít pokračování s názvem A Torch Against the Night. Podle anotace se dočkáme nejen příběhu Eliase a Laii, ale také Heleny, která se musí popasovat s následky svého slibu věrnosti.

Nyní už je jisté, že se dočkáme minimálně dalších dvou pokračování. Kniha číslo tři však vyjde nejdříve v roce 2018, takže si na ni budeme muset počkat trochu déle.

Ještě před vydáním knihy v originále koupila společnost Paramount filmová práva za sumu v řádech milionů dolarů. Na produkci se má podílet například Sally Willcox, Mark Johnson nebo bratr Tahirové, Haroon Saleem.

V češtině vyšla Jiskra v popelu v únoru letošního roku pod nakladatelstvím Host, ve slovenštině se pak Iskry v popole čtenáři dočkali v červnu u nakladatelství Yoli.

Zdroje informací a obrázků: Bustle.com, EW.com, Goodreads.com 

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

7 + thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..