Bella Thorne v nové YA adaptaci

Filmy Knihy Novinky

Pokud vám jméno Bella Thorne nic neříká, pak vězte, že svou hvězdnou kariéru rozjela v Disney seriálu Shake It Up (česky Na parket!), zahrála si i v seriálu Scream a v neposlední řadě ve filmové verzi knihy Kody Keplinger, The DUFF.

Break My Heart 1000 TimesNově Thorne ztvární postavu Veronicy v adaptaci young adult knihy Daniela Waterse, Break My Heart 1000 Times, která v originále vyšla v roce 2012.

Kniha sleduje osud Veronicy a jejího kamaráda Kirka, jejichž svět byl rozpolcen ve chvíli, kdy se zhroutila bariéra mezi životem smrtelníků a mrtvých. Mrtví si tak našli cestu do světa živých, místo toho aby se posunuli dál.

Veronica s Kirkem se dostanou do situace, z níž není úniku. Musí přijít na to, jak se mrtvým duším daří získávat čím dál tím větší sílu a převahu nad živými. Navíc se Veronica stane terčem ne zrovna příjemného zájmu učitele na střední škole, který si myslí, že by byla ideální nádobou pro duši jeho mrtvé dcery. Nemůže se totiž srovnat s myšlenkou, že nevidí jejího ducha a tohle by byl skvělý způsob, jak ji dostat zase zpátky.

Do role měla být původně obsazena Hailee Steinfeld, která se blýskla v posledním díle hudebního Ladíme! Nakonec to ale vypadá, že uvidíme Bellu Thorne. Na režisérskou stoličku usedne Scott Speer. Ten má na svědomí film Step Up Revolution. Za scénářem stojí Jason Fuchs,  který sepsal například scénář chystané Wonder Woman.

Natáčení ještě nezačalo, takže není jisté, kdo všechno se ve filmu objeví, ani jestli se jej nakonec dočkáme. Každopádně zní zápletka moc dobře. Nějakou tu young adult duchařinu v kinech potřebujeme, když už to s Mediátorem vypadá všelijak.

Zdroj informací a obrázků: HollywoodReporter.com, Hypable.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge