Seriál Shadowhunters se vrátí i v příštím roce

Televizní stanice Freeform, dříve známá jako ABC Family, oznámila objednávku druhé série seriálu Shadowhunters. Ten vzniká na motivy knih Cassandry Clare, hlavně série Nástroje smrti.

Seriál Shadowhunters se momentálně vysílá v úterý večer a patří mezi nejsledovanější pořady stanice Freeform. Skalním fanouškům knižních předloh sice moc radost neudělal, ale z pohledu vedení stanice jde o velký úspěch. První díl přilákal k obrazovkám téměř tři miliony diváků a stal se tak třetím nejúspěšnějším seriálovým startem stanice. Větší oblibě se tak momentálně těší jen dlouholetý hit stanice, seriál Pretty Little Liars.

shadowhunters

V hlavních rolích se v seriálu objevují Katherine McNamara (Clary Fray), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), a Harry Shum Jr. (Magnus Bane).

Zdroje informací a obrázků: ComingSoon.net, Variety.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

fourteen − seven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..