Máme tu první trailer na zombíkovskou Pýchu a předsudek

Před rokem jsme vám přinesli první fotografickou ukázku filmové adaptace knihy Pýcha, předsudek a zombie od Setha Grahame-Smitha. Dneska vám ukážeme také první oficiální trailer.

Pycha, predsudek a zombiePosláním paní Bennettové je provdat co nejdříve všech pět dcer, posláním pana Bennetta je ochránit je před útoky krvelačných zombie, které sužují celou Anglii.

Všechny dcery jsou zdatné v boji s nebezpečnými stvůrami, jejich každodenní trénink je však narušen příjezdem mladého a nezadaného pana Bingleyho a jeho přítele Darcyho.

Elizabeth Bennettová ovšem neslyší svatební zvony, ale řinčení šavlí a lámání kostí. A jak by se mohla zamilovat do arogantního Darcyho? Bude pro Darcyho a Elizabeth těžší boj s nenasytnými zombie nebo s vlastními předsudky?

Lionsgate UK dnes vypustilo první filmový trailer:

Také se můžeme podívat na pár fotek:

Oficiální premiéra je stanovena na 5. února 2016 a podle traileru film vypadá hodně zajímavě. Lily James je teď po filmové Popelce docela v kurzu, snad se jí podaří i tahle akční podívaná.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, BloodyDisgusting.com, Bux.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..