Sester Bennetových není nikdy dost

Už ani nevím, kolikrát jsme vám v posledních měsících psaly o webseriálech The Lizzie Bennet Diaries, Welcome to Sanditon a Emma Approved. První jmenovaný byl ohromný hit a velice zpopularizoval internetové seriály formou vlogování. Poslední jmenovaný a současně běžící se pak nese na vlně úspěchu a neustále si získává větší a větší oblibu.

The Secret Diary of Lizzie BennetNo, a protože se ukázalo, že fanoušků Jane Austen je všude po světě velká spousta, tak se tvůrci rozhodli, že nezůstanou jen vlogových seriálů. V červnu se na pultech knihkupectví objevila kniha The Secret Diary of Lizzie Bennet. Jedná se tedy o knižní verzi seriálu.

No a autor seriálu i knihy, Bernie Su, už prozradil, že se připravuje knižní sequel. Hlavní hrdinkou zde bude postava Lydie Bennet (myslím, že není zas až tak třeba uvádět, že se jedná o mladší sestru všemi milované Mrs. Darcy).

Lydie se v seriálu stala velice populární postavou a to i velkým přispěním její seriálové představitelky. Lydie se dočkala i několika spin off dílů – The Lydia Bennet. Kniha by měla vyjít v létě roku 2015.

Všechny díly seriálů můžete zdarma najít na YouTube:

https://www.youtube.com/user/TheLydiaBennet

https://www.youtube.com/user/PemberleyDigital/playlists

 

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Goodreads.com

Jana Buchtová

Upovídaná zrzka, která se vůbec necítí na 26! A která tráví až příliš mnoho času poleháváním v posteli s knížkou v ruce. “But for my own part, if a book is well written, I always find it too short.” ― Jane Austen

Jeden myslel na “Sester Bennetových není nikdy dost

  • 18.7.2014 (16.31)
    Trvalý odkaz

    Knihu som pred pár dňami objednala, tak už sa nehorázne teším. Ja osobne som Lydiu nemusela ,ale kto vie? možno jej kniha bude dobrá 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

8 + twelve =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..