Druhá série The 100 přijde v říjnu

Pamatujete ještě, když jsme vás vůbec poprvé informovali o seriálovém zpracování knižní young adult novinky The 100 (v češtině Prvních 100)? Moc lidí do seriálu důvěro nevkládalo, proto byl jeho úspěch velikým převapením. A teď se můžeme těšit i na druhou sezónu.

Konec první řady hitu The 100 stanice CW byl naprosto šokující, a tak není divu, že fanoušci napjatě očekávají pokračování. Zde přichází dobra zpráva. Seriál se začal vysílat na jaře letošního roku, ale naštěstí nebudeme muset čekat až do ledna. Nová řada se na obrazovkách objeví už ve středu 22. října.

Podívejte se na trailer první řady:

Druhou dobrou zprávou pak jistě je, že se dočkáme 3 dílů navíc. A tak se původních 13 dílů první řady protáhne na dílů 16 v řadě druhé. Natáčení je v plném proudu a tvůrci se nás snaží navnadit novou promo fotografií s motem „Never Lose Hope (Nikdy neztrácej naději)“. Čeho si pozorní fanoušci na sociálních sítích také ihned povšimli, je, že na fotografii chybí Bellamy a já jen doufám, že se tím autoři nesnaží něco říct.

Never Lose Hope

Jana Buchtová

Upovídaná zrzka, která se vůbec necítí na 26! A která tráví až příliš mnoho času poleháváním v posteli s knížkou v ruce. “But for my own part, if a book is well written, I always find it too short.” ― Jane Austen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..