Knihy Colleen Hoover se nejspíš dočkají filmové podoby

Jméno autorky vám možná ještě nic neříká, ale brzy bude, jelikož se její knihy dostanou také k nám. Colleen Hoover měla ovšem v poslední době velice šťastnou ruku a podepsala smlouvu o prodeji filmových práv ke svým dvěma knižním sériím.

Bez nadějeJedná se o série Slammed a Hopeles. V češtině se jejich českých verzí – tedy knih Bez naděje a Život jedna báseň – dočkáme v průběhu příštího roku, a to u nakladatelství Knižní klub.

Bez naděje vypráví příběh sedmnáctileté Sky, kterou uchvátí Dean Holder, kluk s ještě horší pověstí, než má ona sama. Cítí s ním věci, jaké s nikým jiným dříve necítila. Probírá ji z podivné otupělosti, děsí ji a nutí ji vzpomínat na věci, jež v sobě hluboko pohřbila. Snaží se od něj držet dál, ale nemůže si pomoct. Propadá mu čím dál tím více a když odhalí jeho tajemství, obrátí se jí svět vhůru nohama. Nic totiž nebylo tak, jak se zdá…

Kniha se dočkala také pokračování a v nedávné době autorka dala volně ke stažení také bonusový příběh, Finding Cinderella, jako dárek pro všechny její fanoušky. Udělala tak po té, co podepsala smlouvu o prodeji filmových práv k sérii.

Jelikož autorka se svými čtenáři na svých stránkách aktivně komunikuje, vypustila nedávno informaci o tom, že podepsala smlouvu o prodeji filmových práv také k sérii Slammed. Samozřejmě to neznamená, že se filmů dočkáme hned příští rok, ale po té, co Jamie McGuire ohlásila, že je scénář ke Krásné katastrofě hotov, je docela dobře možné, že po všech filmových paranormálních young adult knihách se pomalu přesuneme k filmovým new adultkám.

Zdroj informací a obrázků: Colleen Hoover.com, Bux.cz, RedCarpetEndings.com, GoodReads.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Knihy Colleen Hoover se nejspíš dočkají filmové podoby

  • 15.3.2015 (20.34)
    Permalink

    No tak to by bylo úplně úchvatné! Nemůžu se dočkat na podrobnější informace.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..