Novinky z Ravenswoodu

Do premiéry mysteriózního seriálu Ravenswood, spin-offu Pretty Little Liars, zbývají přesně tři týdny. Jak tedy bude vypadat Calebovo nové bydliště?

Pilotnímu dílu bude předcházet už tradiční halloweenský díl Prolhaných krásek. V něm uvidíme, jak se Caleb do Ravenswoodu dostal a co ho přiměje v něm také na nějakou dobu zůstat. Městečko je totiž stále opředeno spoustou tajemství a vším ještě zamíchá podivná stará kletba.

Od května, kdy jsme o projektu psali poprvé, došlo k menším personálním změnám. V roli bývalé královny školy Olivie nahradila původní Elizabeth Whitsonovou sympatická brunetka Merritt Patterson. Jejím bratrem zůstává Matt Dier, ovšem z postavy Abela se poměrně záhy stal Luke. Dalšími postavami budou Miranda (Nicole Gale Anderson) a Terry (Sophina Brown). A těšit se můžeme určitě i na starou známou Carlu Grunwaldovou (Meg Foster).

Podívejte se také na nové promofotky:

Zdroje informací a obrázků: hypable.com, spoilertv.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ten + 8 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..