Borgiovi dostanou svůj ebook

O seriálu Borgias (v češtině Borgiové), jsme vám krátce psali už v článku 8 historických seriálů, které si dějiny vykládají po svém. Produkce si ovšem pro fanoušky přichystala jistý bonus.

The Borgia Apocalypse The ScreenplaySeriál tento rok skončil třetí řadou, což rozesmutnilo všechny věrné fanoušky. Ty se rozhodl potěšit tvůrce seriálu, Neil Jordan, a sepsal ebook na podstatě dvouhodinového seriálového finále, které televizní stanice Showtime nikdy neodvisílala.

Kniha nese název The Borgia Apocalypse: The Screenplay a je na Amazonu v prodeji už od 11. srpna.

Jsme nadšení z toho, že budou mít fanoušci možnost přečíst si konec příběhu jedné z nejslavnějších rodin historie,“ podělilo se o zprávu Showtime.

Na konečné finále jsme se opravdu těšili, ale díky finančí stránce nákladů jsme od televizní realizace museli upustit. Myslíme, že byl seriál ukončen dostatečně a nenechali jsme diváka příliš tápat. Kniha bude příjemným bonusem a definitivní tečkou.

Zdroj informací a obrázků: RedCarpetEndings.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..