Nové plakáty k Ender’s Game

Ender’s Game se blíží ke své premiéře, proto přichází s dalšími a dalšími lákajícími věcmi. Po náborových plakátech tu máme díky EnderWiggin první charakterové postery.

Asa Butterfield jako Ender Wiggin

Ender-Poster

Harrison Ford jako Hyrum Graff

GraffPoster

Sir Ben Kingsley jako Mazer Rackham

Mazer-Poster

Hailee Steinfeld jako Petra Arkanian

Petra-Poster

Viola Davis jako Major Gwen Anderson

Anderson-Poster

Trailer nově na YouTube také s českými titulky:

Ender’s Game posterV blízké budoucnosti je Země napadena vyspělou mimozemskou civilizací, tzv. „hmyzáky“. Nebýt záchrany komandéra Mazera Rackhama (Ben Kingsley), byla by celá planeta zničena.

Svět se tak rázem ocitá ve válce a v rámci přípravy na příští útok jsou vybírány plukovníkem Graffem (Harrison Ford) vysoce inteligentní děti do vojenské akademie.

Ender Wiggin (Asa Butterfield) je plachý, ale strategicky geniální chlapec, který je přiřazen k elitě. Snadno si umí poradit se stále obtížnějším výcvikem, čímž si vybuduje mezi svými vrstevníky respekt.

V jeho unikátním nadání se tak skrývá naděje, že právě on by mohl vést lidstvo do tvrdých bitev a zajistit tak svému druhu budoucnost.(CSFD.cz)

Zdroj informací a obrázků: EnderWiggin.net, CSFD.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..