Dočkají se Živí mrtví svého filmu?

Není to tak dávno, co tvůrci úspěšného seriálu The Walking Dead (v češtině Živí mrtví) potvrdili obnovení seriálu pro čtvrtou sezónu a už se začínají šířit zvěsti o tom, že nejspíš pomýšlejí i na filmovou verzi.

Seriálovou podobu v zahraničí velice oblíbených komiksů Roberta Kirkmana jsme vám představili už před nějakým tím časem. Seriál si v zahraničí, ale i u nás, získal širokou základnu fanoušků. Není tedy divu, že si tvůrci pohrávají s myšlenkou natočit celovečerní film.

the-walking-dead-season-4Herec Chad Coleman se v interview pro MTV Geek nechal slyšet, že by to bylo úžasné a že by to chytlo veřejnost jako obrovský požár. Všichni ze štábu jsou z myšlenky nadšení a často o filmu mluví. Coleman předpokládá, že pokud se zadaří, můžeme film v blízké době očekávat.

Ačkoliv dosud není potvrzeno, že se film opravdu bude natáčet, dává to fanouškům jistou naději a očekávání do budoucna. Ohledně filmu existují dvě teorie: buď se dostane ven během letní přestávky mezi dvěma sezónami seriálu, anebo se počká, až skončí nejnovější sezóna a pak teprve přijde film.

Ať už to bude jakkoliv, Živí mrtví dokazují, že jsou pro diváky velkým lákadlem, což potvrzují vysoká čísla sledovanosti. Nechme se tedy překvapit, jestli se dočkáme dalšího filmu s krvežíznivými zombíky.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Jeden myslel na “Dočkají se Živí mrtví svého filmu?

  • 23.5.2013 (17.24)
    Trvalý odkaz

    fiha to by bolo zaujimave, aj ked prilis nechapem ci film bude s tymi istymi hercami,ten isty pribeh od zaciatku, alebo pocas leta daju pokracko serialu a v oktobri bude serial pokracovat tam kde skoncil film? 😀 neviem, nedava mi to zmysel, radsej nech pokracuju v seriali a nekomplikuju to

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..