První fotky z natáčení Divergentu

Filmy Knihy

Filmová adaptace jedné z nejúspěšnějších dystopických knih posledních dvou let se konečně rozjela ve velkém. Po neustálém informování o tom, který herec se připojil do velkého obsazení, tu dokonce máme první fotky z natáčení. A my se s vámi o ně podělíme.

Veronica RothSamotná autorka, Veronica Roth, měla možnost navštívit natáčení, rozepsala se o tom na svém blogu. „Když jsem se tam poprvé dostala, zrovna připravovali scénu s vrháním nožem. Strávila jsem několik vteřin obdivováním všeho okolo sebe a pak se vrátila zpátky na místo činu.

Tam jsem málem omldlela, protože jsem zjistila, že mi udělali židli. Víte, takovou tu speciální, kterou má režisér, s mým jménem. Je zvláštní, jaké myšlenky vám zrovna v tuhle chvíli proudí hlavou.

Krátce poté jsem se potkala s mistrem výcviku, Garrettem, který mi řekl o bojovém vývoji stylu pro tenhle film a dokonce mě naučil postoj Neohrožených. Mohla jsem dokonce praštit do cvičného boxovacího pytle.

Roth se dokonce dostala k dalším aspektům produkce: „Mohla jsem vidět i jámu, vlak, a dům Odevzdaných, o němž můžu jenom říct: !!! Jedna z nejlepších částí dne byla ta, kdy jsem se setkala s řemeslníky, kteří na place pracují, poté, co jsem viděla, co všechno úžasného vytvořili. Byla jsem ohromena jejich úsilím a pečlivostí. Bylo úžasné se s těmi lidmi setkat.

Pochválila také věrohodné kostýmy, o scéně s nožem říká, že je výborná a slovy chvály nešetří ani při samotných hercích. Zároveň potvrdila zvěsti o tom, že se v prvním díle nedočkáme Uriaha. Fanoušky ovšem ujistila o tom, že se určitě objeví v pokračování.

Celé natáčení probíhá na území Chicaga, v současné době se také vybírá kompars pro Neohrožené. Produkce se podělila o první oficiální fotku z natáčení (vrhání nože) a fanoušci internet zásobují dalšími fotkami (jako třeba rozestavěnými budovami, zábavním parkem s ruským kolem) :

DIVERGENT

Divergent - vrhání nože 02

 

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Examiner.com, PicturetoPremiere.com, DivergentFans.com

2 thoughts on “První fotky z natáčení Divergentu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge