Zfilmují také Infernal Devices?

Film The Mortal Instruments: City of Bones ještě ani není v kinech a už se objevily plány na natočení prequelové série The Infernal Devices.

Clockwork AngelSpolečnost Constantin Film rozhodně neplýtvá časem a již začala s produkcí nového filmu ze světa stvořeného Cassandrou Clare. Volba při psaní scénáře padla na herečku a scénáristku Stephanie Sanditz.

Rozhodnutí o přípravách filmu nemusí být až tak předčasné, jak by se mohlo zdát. Série The Infernal Devices se totiž odehrává ve Viktoriánské Anglii a jedinou společnou postavou obou sérií je Magnus Bane.

Případný neúspěch filmu City of Bones tak vůbec nemusí ovlivnit rozhodnutí převést do filmové podoby i příběhy předků Clary a Jace.

Původní trilogii Nástrojů smrti u nás vydalo nakladatelství Mladá Fronta, od letošního července budou knihy znovu vydávány pod hlavičkou Knižního klubu. V případě úspěchu série by mohly být přeloženy a vydány také knihy ze série The Infernal Devices.

Film Město z kostí bude v ČR distribuovat Bontonfilm, premiéra je stanovena na 29. srpna 2013.

Zdroje informací a obrázků: Hypable.com, HollywoodReporter.com, tmifandom.net

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 8 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..