Catching Fire láká prvním trailerem

V neděli 14. dubna v Americe proběhly MTV Movie Awards, kde byl vůbec poprvé představen celý trailer k připravovanému druhému filmovému zpracování knižní série Hunger Games.

Pro případ, že máte obavy, aby vám něco z traileru neuniklo, můžete se podívat na stills z celého traileru zde. Pro velké fanoušky tu máme dokonce píseň Beyond Fire, která v traileru zazněla:

Kromě toho od 15. do 18. dubna probíhá v Las Vegas CinemaCon a producenti Catching Fire na to šli ve velkém. Umístily všechny oficiální plakáty postav před sály tak, aby je nebylo možné přehlédnout.

CF posters

Pokud vám tyto plakáty unikly, můžete se na ně podívat znovu:

 

Už dříve jsme vás upozrňovali také na speciální plakáty vytvořené k Turné Vítězů. Před samotným uveřejněním traileru ovšem na TheHungerGamesExplorer.com postupně uveřeňovali nové stills z filmu:

 

Zdroj infomací: YouTube.com, TheHob.org, TheHungerGamesExplorer.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

three × 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..