Stane se Hostitel trilogií?

Filmová adaptace knihy Stephenie Meyer Hostitel bude mít premiéru až 29. března, ale už nyní se objevily spekulace o dalších dílech.

the hostDystopická kniha autorky ságy Stmívání „The Host“ spatřila světlo světa v roce 2008. Po téměř pět let nechávala Meyer fanoušky v domnění, že se jedná o samostatnou knihu a žádného pokračování se nedočkají. Ovšem i Stmívání autorka zamýšlela jako trilogii, během psaní však změnila názor a přidala Rozbřesk. Jak to tedy vypadá s pokračováním Hostitele?

Tento víkend Meyer řekla v rozhovoru pro agenturu AP: „Když jednou vytvoříte postavy, které mají vlastní život, pak, pokud je všechny nezabijete, víte, kam jejich příběhy směřují. Mám koncepty dalších knih. Doufám, že by z toho mohl být počin o třech knihách.“

Zatím se však neobjevily žádné oficiální informace potvrzující pokračování knihy či celou trilogii. Údajné názvy knih by měly být „The Soul“ a „The Seeker„. Uvidíme, zda se „Steph“ vrátí ke psaní knih, nebo bude dále produkovat filmy.

Zdroje informací a obrázků: EW’s Shelf Life, Fanpop.com, ParanormalBooks.pl

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

2 komentáře: „Stane se Hostitel trilogií?

 • 24.2.2013 (10.00)
  Trvalý odkaz

  Nenene… Prosím, ať už žádné pokračování nepíše… Hostitel zkončil dobře – žádné nezodpovězené otázky. Tohle je už podle mě jenom další rýžování peněz.

  Reagovat
 • 24.2.2013 (12.49)
  Trvalý odkaz

  tu knížku jsem dočetla dneska ve 2:30 a musim říct že jsem brečela 😀 doufám že ty další knížky vyjdou

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twenty − 14 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..