Shadowhunter’s Codex má svou obálku

Hollywood Crush před patnácti hodinami uveřejnilo exkluzivní první pohled na obálku plánovaného kodexu Cassandry Clare k celému světu Lovců stínů…

Shadowhunter CodexVypadá to, že autorka úspěšných Nástrojů smrti, Cassandra Clare, nikdy nespí. Nejen, že se z původní trilogie stala sextalogie, ale také dokončuje prequel sérii The Internal Devices a na příští rok plánuje další trilogii k celému universu – The Dark Artifices.

Kromě toho ohlásila speciální spin-off Bane Chronicles, které se zaměří na Magnuse Banea a se svou kamarádkou Holly Black chystá pětidílnou sérii Magisterium, která by měla být podle jejich slov „něco ve stylu Harryho Pottera“.  A to už nemluvíme o blížícím se filmu.

Spolu se svým manželem, Joshuou Lewisem, se vrhla na sepisování kodexu celého nadpřirozeného světa. Přece jenom to má pěkně zapeklitou společnost. Dozvíme se tak mnohem víc o historii bojovníků, o démonech, runách a manuálu pro trénink.

Dočkáme se také různých poznámek a náčrtků autorky. Na obálce knihy můžeme vidět Raziela, stvořitele Lovců stínů. Kniha by měla vyjít v říjnu a pokud chcete být pořád v obraze (a vlastníte cokoliv od Apple), můžete si stáhnou tuhle aplikaci.

Zdroj informací a obrázků: MTV.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

2 komentáře: „Shadowhunter’s Codex má svou obálku

 • 7.2.2013 (10.07)
  Trvalý odkaz

  tak přijde, až už to Cassandra trochu přehání, je vidět, že to dělá zase jenom kvůli penězům

  Reagovat
 • 26.3.2014 (18.04)
  Trvalý odkaz

  AliPeli tak to není je vidět že jí to psaní opravdu baví na toto téma a ty knyhy jsou úžasné je pravda že jí to celkem dobře vynese , ale to určitě není jedinej důvud proč stále píše

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

fifteen − fourteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..