Seriálové Delirium má další posilu

Teprve nedávno jsme vám přinesli informaci o tom, že Delirium zná svou Lenu, tentokrát obsadilo i svého hlavního záporaka…

billyBilly Campbell si zahraje Thomase Finemana, lobbistu, který je odhodlán bojovat zuby nehty za nutné odstranění lásky, co vás může zabít.

Oficiální popis postavy zní: „Oblečený v konzervativním obleku, s bělostným úsměvem a opálením, za jaké by se nemusel stydět ani John Boehner, je tento bohatý politický vůdce hlavou lobbistiské organizace Deliria Free America. Je ženatý, má jednoho syna a tvrdě se staví proti přítomnosti nebezpečné nemoci – Deliria. Podporuje tedy nové praktiky ovlivňování mozku, které chrání obyvatele před tím, aby se zamilovávali a vede tak k mírovému uspořádaní společnosti. V těžkých časem se ovšem Finemanova přátelská fasáda roztříští díky nekontrolovatelnému vzteku.

Billyho můžeme znát například z televizního seriálu 4400 nebo The Killing.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, MTV.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

3 + fourteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..