Rupert Grint v komedii z dílny CBS

The Hollywood Reporter přišel se zajímavou a překvapivou zprávou o tom, že Rupert Grint nebude útočit na filmová plátna, jako tomu bylo například u Emmy Watson a Daniela Radcliffea, ale zkusí komediální seriál.

Rupert Grint by si měl zahrát hlavní roli v seriálu americké televizní stanice CBS, Super Clyde. Děj seriálu se točí okolo Clydea, nenáročného pracovníka fast-foodu, který se rozhodl být superhrdinou. Clyde je popisován jako blahosklonný a milý, leč lehce neurotický kluk, co nezapadá. Vášnivý fanoušek komiksů na hranici začínající agorafobie s úzkostlivými stavy si přeje, aby byl sám superhrdinou.

Když Clyde od svého dávno zemřelého strýčka Billa začne dostávat měsíční rentu ve výši 100 000 dolarů, rozhodne se, že právě peníze budou jeho skryté superschopnosti a že je začne používat jen pro dobro a odměňovat jen dobráky. Greg Garcia (Raising Hope) se chopí scénáře i produkce seriálu. Mike Fresco (Raising Hope, My Name is Earl) usedne na režisérkou stoličku.

Zdroj informací i obrázků: TheHollywoodReporter.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nineteen − 8 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..