Pilot Deliria má už i svého Juliana

Deadline.com přišel se zprávou o tom, že seriálové zpracování Deliria, které si objednala americká televizní stanice FOX, získalo také představitele Juliana.

greggS pilotem seriálového Deliria se v poslední době začíná hýbat ve velkém. Dříve bylo odhaleno, že Lenu si zahraje Emma Roberts a lobbistu Thomase Finemana zase Billy Campbell. Tentokrát známe i jméno hereckého představitele Finemanova syna Juliana. O Julianovi víme, že rozhodně nepodporuje otcovu posedlost nastolit ve společnosti jasný řád a zbavit se tak lásky.

Roli si střihne Gregg Sulkin, kterého můžete znát z filmové adaptace stejnojmenné knihy Meg Cabot, Avalon High (Disney), či z úspěšného seriálu Prolhané krásky (ABC). Role Alexe, hlavního objektu Leniny probouzející se lásky, zatím obsazena nebyla. Tvůrci si evidentně dávají hezky na čas a fanoušky náležitě napínají. Vypadá to ovšem nadějně a my se tak jméno herce nejspíš brzy dozvíme.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, MTV.com, HarperTEEN.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

3 komentáře: „Pilot Deliria má už i svého Juliana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 + 20 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..