MTV Movie Brawl 2013

MTV se s příchodem nového roku rozhodla zopakovat loňskou bitvu fandomů a nechat je bojovat o to, který film se díky jejich hlasům dostane až na špičku…

mtv 2013Co mají Katniss Everdeen, Tony Stark, Captain Kirk a Bilbo Pytlík společného? Všichni jsou hrdinové přicházejících blockbusterů – a všichni také bojují o svůj život (nebo tedy alespoň o svou reputaci) v letošním kole MTV Movie Brawl. Ten se druhým rokem rozhodlo MTV opět uspořádat. To vše po dobu jednoho měsíce.

Vše začalo 7. ledna. Fanoušci dostali možnost nominovat své filmové favority, na které se v tomto roce těší nejvíce. Následující týden bylo ze 40-ti nominovaných snímků vybráno 16 párů. Ty se utkaly v menších zápasech, z nichž vzešel vždy jen jeden vítěz. Do poslední čtyřky se dostaly druhé díly sérií Hunger Games a Percy Jackson, očekávané Nástroje smrti a překvapivě také Spring Breakers. Poslední hlasování poběží od 25.ledna a o tři dny později se dozvíme letošního vítěze. Mezi čtyřicítkou byly velice například filmy jako Nádherné bytosti, Chutná těla, Muž z oceli, Válka Z, Velký Gatsby, Mocný vládce Oz…

Minulý ročník skončil velice bouřlivě a to bitvou mezi Hunger Games a Cosmopolis. Podle prodejnosti a úspěchu u diváků byste ani náhodou neřekli, že se jeden či druhý můžou dostat až takhle daleko. Je na tom krásně vidět, jak moc můžou hlasy zamíchat oddaní fanoušci. Tak se také stalo, že se lonškým vítězem stal Robert Pattison se svým filmem Cosmopolis. Tentokrát mají fanoušci Hunger Games druhý pokus, aby svého favorita dotáhli až na první místo. Nezbývá tedy neč čekat, jak to nakonec dopadne a možná ještě trochu zahýbat hlasy.

Zdroje informací a obrázku: MTV.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

15 + 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..