Další trailer na Svědectví

Před měsícem jsme vám ukazovali první trailer na seriál podle další knihy Stephena Kinga, teď tu máme delší ukázku toho, co náš čeká.

Postapokalyptické Svědectví rozehrává již mnohokrát zpracované téma boje s katastrofální epidemií nevyléčitelné nakažlivé choroby, která zde má podobu „superchřipky“ vyvinuté ve vojenských laboratořích. Experiment se však vymkne kontrole a nákaza vyhubí takřka celé lidstvo. Hrstka těch, kdo přežili, se dělí na dvě skupiny – jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, která je oslovila ve snech, druzí směřují do náručí Temného muže.

V seriálu, který se na zahraničních obrazovkách objeví 17. prosince, uvidíme Jamese Marsdena, Amber Heard, Whoopi Goldberg, Grega Kinneara, Odessu YoungNicka Androse a Alexandera Skarsgårda.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..