Sabrinina děsivá dobrodružství skončí čtvrtou sérií

Podle posledních zpráv Netflix potvrdil, že čtvrtá část oblíbeného spin-offu Riverdale, bude opravdu tou poslední, v níž by se vše mělo uzavřít.

Streamovací gigant už po prvních dvou částech ohlásil, že objednává ještě třetí a čtvrtou a podle všeho tedy bylo už od začátku v plánu, že dalších dílů se nejspíš nedočkáme. Na oficiálním účtu na Twitteru se objevilo oznámení: „Vše skončí posledním děsivým dobrodružstvím. Poslední kapitola dorazí ještě tento rok. Coven navždy.

Krátce po oznámení konce napsali na Twitter svá poděkování také tvůrci seriálu, kdy nezapomněli poděkovat nejen hercům a Netflixu, ale samozřejmě také celému štábu. Poslední část by se tedy měla objevit někdy koncem roku, tak uvidíme, jak tuhle divokou jízdu ukočírují.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, Hypable.com, Twitter.com, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..