Čtvrtá série Příběhu služebnice se objeví až příští rok

Před pár měsíci jsme vám přinesli informaci o odložení natáčení i premiéry seriálu, teď se posouváme až na příští rok. Alespoň máme od Hulu menší ukázku toho, na co se můžeme těšit.

Třetí řada skončila v srpnu loňského roku pořádným zlomem, kdy se June podařilo zorganizovat útěk mnoha dětí a několika služebnic z Gileádu do Kanady. Přitom sama sebe obětovala a byla smrtelně zraněna. Až v nové sérii tak zjistíme, jak to s ní dopadlo a co se vůbec v Gileádu po útěku odehrává.

V teaseru vidíme, že June rozhodně s rebelií nijak neskončila. Podle vlastních slov je tohle všechno teprve začátek. I čtvrtá série slibuje pořádně akcí nabitý děj probíhající revoluce. June se se svými spojenci snaží rozbít Gilead zevnitř skrz násilný odpor. „Nemůžu odpočívat,“ říká June v teaseru. „Změna nikdy nepřichází snadno. Tato válka se sama nevyhraje.“ Podle všeho by čtvrtá série mohla být tou poslední, ale těžko říct. Uvidíme, jestli se vše v deseti dílech opravdu uzavře a jestli June svou bitvu vyhraje.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Fangirlish.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..