První trailer na Love, Victor

Už před měsícem jsme vám přinesli první ukázku ze seriálu, který vychází z oblíbené filmové adaptace knihy Becky Albertalli. Teď už tu máme konečně celý trailer.

Love, Victor staví na základech původního příběhu Becky Albertalli, opět se tak podíváme do Creekwoodu na střední školu. Hrdinou seriálu ovšem, tentokrát bude Victor, který se sám snaží vyznat ve své sexualitě a odhodlat se k tomu, aby o ní řekl své rodině i přátelům. Premise je tedy velice podobná té knižní i filmové, ale podle tvůrců půjde v seriálu i o trochu temnější otázky jako je sex, válečné záležitosti i alkoholismus.

V hlavní roli Victora uvidíme Michael Cimino, dále se můžeme těšit na Sophii Bush, Anu Ortiz, Jamese Martineze, Isabellu Ferreira, Mateoa Fernandeze, Rachel Naomi Hilson a Bebe Wood. Seriál by měl mít 10 epizod, premiéra je 19. července.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + twenty =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..