Alex Rider vtrhne na Amazon Prime už v červnu

Konečně víme, kdy nám na streamovací službu Amazonu vrthne další oblíbená knižní série v podobě seriálu.

O tom, že se dočkáme seriálového zpracování série Anthony Horowitze, jsme vám psali na začátku tohoto roku. Alex Rider je dospívající superagent narekrutovaný MI6 po té, co se dozví pravdu o tajném životě svého strýce. Je poslán dokončit misi, kterou začal právě jeho strýc, zjistit co nejvíce o počítačové herní konzoli Stormbreaker. Aniž by to věděl, byl strýcem dlouhodobě připravován na podobnou misi. Dobrou průpravou pro dráhu neohroženého špióna se mu staly adrenalinové sporty jako potápění, horolezectví, ale i znalost šifrovacích kódů.

Anthony Horowitz vydal první díl v sérii Alex Rider v roce 2000 a teď po 17 letech, 11 knihách a 16 miliónech prodaných kusů knih v anglické verzi se Alex dočkal také svého seriálu. Seriál by měl sledovat děj druhého dílu série, Akademie Point Blanc, v níž Alex pracuje jako neoficiální agent MI6 v „nápravné akademii“ pro děti z bohatých rodin. Seriál bude možné sledovat na Amazon Prime (UK) už od 4. června, celkově by první série měla mít 8 epizod.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..