HBO se zakouslo do novinky I’ll Be The One

HBO Max se nechalo inspirovat vzrůstající popularitou adaptací young adult knih a vyhrálo bitvu o filmová práva na novinku od Lyly Lee.

Řeč je o knize I’ll Be The One, jejíž hlavní hrdinkou je šestnáctiletá Skye Shin, bisexuální dívka korejského původu žijící v Americe, která se snaží dosáhnout svého snu. Chce být jednou ze soutěžících v hudební a taneční reality show „K-Pop Shinning Star“. S pomocí nových kamarádů a nové lásky, světově známého modela Henryho Cho, se Skye dostane přímo do středu starého průmyslu a beauty hodnot, aby se stala hvězdou K-Pop, jakou ještě nikdo nikdy neviděl.

Kniha by měla v zahraničí vyjít 16.června 2020. Nahnatchka Khan a Chloe Yellin budou film produkovat, scénář sepíše Colleen McGuinness. HBO Max se tak rozhodlo vytvořit svou vlastní sílu ve streamování s adaptacemi, protože si už dříve zakoupilo práva ke knihám The Gentleman’s Guide To Vice and Virtue a Unpregnant, o kterých vám zase řekneme jindy.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, TheFandom.net

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..