Seriálová adaptace Hledání Aljašky klepe na dveře

Konečně je to tu! Tedy skoro… Ale po tom, jak všelijak to s adaptací další Greenovy knihy vlastně vypadalo, můžeme být rádi, že přece jenom něco přijde.

Po Papírových městech a Hvězdám, které nám nepřály se díky Hulu dočkáme osmidílné série, která vypráví příběh šestnáctiletého Milese posedlého sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“.

Miles je mezi vrstevníky spíše outsiderem. Jeho život získá zcela novou podobu, když přejde na internátní školu Culver Creek. Tady se rychle spřátelí se svým spolubydlícím a okouzlující, naprosto nepředvídatelnou Aljaškou Youngovou.

Okamžitě je vtažen do světa, kde se porušují školní pravidla, pořádají různé večírky i provokace. Miles ožívá v dennodenním kontaktu s novými kamarády a stále víc miluje fascinující Aljašku. A tak vývoj směřuje k okamžiku, kdy se všechno nečekaně navždy změní…

Teaser na seriál toho neukazuje moc, ale soustřeďuje se na hlavní postavy – Aljašku (Kristine Froseth,) Plukovníka (Denny Love,) Takumi (Jay Lee,) a Milese (Charlie Plummer) – a sdílí některé z jejich nejznámějších vět z knihy zatímco se procházíme po pozemcích jejich soukromé školy a v lesích za ní. Minisérie bude mít premiéru 18. října.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Hypable.com, TheFandom.net, DatabazeKnih.cz

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..