Všem klukům, které jsem milovala láká prvním trailerem

V půlce dubna jsme vám ukazovali první fotografii z filmu podle knihy Jenny Han, který se brzy objeví na Netflixu. Teď tu konečně máme i první trailer.

Kniha Všem klukům, které jsem milovala stojí na milostných dopisech, které napsala Lara Jean svým láskám. Nikdy sice nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí.

Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Film si odbude svou premiéru už 17. srpna a v hlavních rolích uvidíme Lanu Condor, Janel Parrish a Annu Cathcart.  Ve stejný den by se v zahraničí měl také objevit první díl série s filmovou obálkou s Larou Jean. Uvidíme, jestli se jí dočkáme také u nás.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Collider.com

 

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 6 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..