Lara Jean nás bude okouzlovat na Netflixu už v létě

Před čtyřmi lety jsme vás informcovali o tom, že se dočkáme adaptace knihy Všem klukům, které jsem milovala. Loni jsme vám dokonce ukázali sestry Coveovy. A teď jsme zase o krůček blíž filmu.

Jak už nadpis napovídá, film převzala americká streamovací služba Netflix, která koupila mezinárodní práva od Awesomeness Films a Overbrook Entertainment. Za produkcí stojí Susan Johnson, Matt Kaplan, Dougie Cash a Jordan Levin. Scénáře se ujala Sofia Alvazer.

Kniha Všem klukům, které jsem milovala stojí na milostných dopisech, které napsala Lara Jean svým láskám. Nikdy sice nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí.

Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

V hlavních rolích fimu uvidíme Lanu Condor, Janel Parrish a Annu Cathcart. Na Netflixu by se měl objevit někdy během léta, přesné datum ještě není známo.

Zdroj informací a obrázků: Variety.com, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..