Další fotka k filmové Ophelii

V květnu jsme vás informovali o tom, že se dočkáme filmové adaptace knihy Lisy Klein o Hamletovi z trochu jiného pohledu.

Také jsme si ukázali první fotografii, tentokrát tu máme další kousek, na němž vidíme Daisy Ridley jako Ophelii a Naomi Watts jako královnu Gertrude.

Ofélie bude v této adaptaci v centru dění, když budoucí královna zaujme mladého prince Hamleta, rozhoří se mezi nimi zakázaná romance. Jenže blíží se válka a v hradu Elsinore se také už nedá nikomu věřit, proto si Ofélie bude muset vybrat mezi mužem, kterého miluje, a vlastním životem, když je požádána, aby toto tajemství udržela v tajnosti.

Režie se ujala Claire McCarthy, za scénářem stojí Semi Chellas. Hamleta si zahraje George MacKay. V dalších rolích uvidíme jako Hamletova strýce Claudia Clivea Owena, Oféliina bratra Laertese ztvární Tom Felton, Horácia si zahraje Devon Terrell. Film by si tento měsíc měl odbýt premiéru na filmovém festivalu Sundance.

Zdroj informací a obrázků: GoodReads.com, EW.com, TheFandom.net

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..