Vražedná léčba má nový trailer

Před časem jsme vám ukázali první trailer, fotky i plakáty k poslední filmové adaptaci série Labyrint. Teď nám tvůrci ukázali pořádnou akční nakládačku, které se brzy dočkáme.

V posledním traileru jsme toho sice už hodně viděli dříve, ale také máme hromadu nových záběrů, včetně okamžiků, kdy naše oblíbená parta konečně bojuje nazpět a nedrží se ani trochu zpátky.

Poté, co totiž zjistí, že má Z.L.S.N. v plánu testovat a mučit imunní děti, dokud nezničí zákeřnou nemoc jednou provždy, rozhodnou se ostatní Placery zachránit a zlikvidovat také celý Z.L.S.N. V traileru tak vidíme, jak se Thomas postaví Terese, která je všechny zradila, ale neskončí jen u ní, dokonce se dostane do křížku i s Newtem.

Vše pak vyvrcholí chvílí, kdy jej Ava Paige postaví před zapeklité rozhodnutí: „Můžeš zachránit své přátele, nebo můžeš zachránit nás všechny.“ Filmu se v česku dočkáme 25. ledna a vypadá to na pořádnou jízdu.

 

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Hypable.com, Cinemart.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..