Vražedná léčba má i své oficiální plakáty

Koncem září jsme vám přinesli první pohled na poslední filmový díl Labyrintu.Teď tvlrci vypustili ven i první plakáty.

V epickém finále série Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Společně unikli z nástrah Labyrintu, přežili náročnou pouť Spáleništěm a teď se musí dostat do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného organizací Z.L.S.N.

Teď je čekají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí. Ve světě, který se pod tíhou zákeřné nemoci hroutí před očima, mezi šílenci na straně jedné a nevyzpytatelným ZLOSINem na straně druhé, se musejí poprat o naději. Ale mohou vůbec ještě někomu věřit?

Kromě O’Briena uvidíme také Thomase Brodie-Sangstera (Newt), Giancarla Esposito (Jorge), Rosu Salazar (Brenda), Kayu Scodelario (Teresa) a Avu Paige (Patricia Clarkson). Česká premiéra je stanovena na 25. ledna 2018. Jelikož se premiéra blíží, studio vypustilo dva plakáty, které nás mají nalákat.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, ComingSoon.net, Cinemart.cz, Knizniklub.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..