První fotka z nové adaptace Malých žen

O tom, že BBC pracuje na nové minisérii na základě knihy L.M. Alcott, jsme vás informovali už během července. Dneka vám ukážeme malou lákačku.

Romantická Meg, nezkrotná Jo, nenápadná Beth a rozmazlená Amy. Čtyři sestry, které musejí čelit stesku po tatínkovi, který bojuje v občanské válce, chudobě či vážné nemoci, ale hlavně svým vlastním ambicím, tužbám a malým nectnostem.

Čtyři dívčí hrdinky, jež postupně dospívají, zakládají vlastní rodiny a poznávají velké lásky, velké smutky, všední strasti i nevšední krásy života. Kniha Malé ženy byla poprvé publikována roku 1868 a od té doby si získala srdce mnoha čtenářů.

Scénář k minisérii napsala Heidi Thomas a režie se ujala Vanessa Caswill. V hlavních rolích uvidíme Willa Fitzgerald (Meg), Maya Thurman Hawke (Jo), Annes Elwy (Beth) a Kathryn Newton (Amy). Dále se můžeme těšit na Angelu Lansbury, Michaela Gambona a Emily Watson.

Tvůrci zatím ven uvolnili první fotografii z tříhodinového seriálu, na níž vidíme všechny sestry:

Zdroj informací a obrázků: VanityFair.com, HollywoodReporter.com, Deadline.com, DatabazeKnih.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 11 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..