P. C. Castová se vrací s novou fantasy sérií

Americká spisovatelka P. C. Cast přichází s novou fantasy sérií ze světa, kde se lidé, jejich zvířecí společníci i země samotná drasticky změnili. Ze světa plného krásy, nebezpečí a krutosti.

Mari je poutnice z klanu Tkalců, dcera a dědička ženy s jedinečnou schopností léčit svůj lid, své povinnosti však odsouvá stranou, dokud ji nevyhledá zvláštní psí spojenec a nezmění navždy její osud. Po smrtícím útoku na její blízké se její svět rozpadá. Mari ale odhalí sílu svých schopností a tajemství o svém dvojím původu a vydá se na cestu za záchranou svého lidu. Teprve když jí do života vstoupí Nik, syn vůdce znepřáteleného kmene, Mari okusí něco, co nikdy dřív necítila…

Nad jejich budoucností se však stahují mračna a s temnotou přichází síla děsivější a ničivější, než jakou tento svět dosud poznal, a je na Mari, aby tyto temné stíny zahnala. Spolu s Nikem se musí připravit na záchranu lidstva. Musí přijmout svůj pravý osud a vymýtit síly, které hrozí, že je všechny zničí.

Knihu s názvem Z vůle Luny, první díl série Příběhy z Nového světa (Tales of the New World), vychází v překladu Renaty Heitelové u nakladatelství YOLI22. listopadu 2017.

Phyllis Christine Cast je americká spisovatelka fantasy romancí  s více než 20 miliony prodaných výtisků ve více než 40 zemích. České čtenářky ji znají zejména díky knižní sérii Škola noci, kterou napsala se svou dcerou Kristin.

Zdroje informací a obrázků: knizniklub.cz, goodreads.com, pccastauthor.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + fifteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..