Nové fotky z natáčení Hlasu nože

Před časem jsme vám ukázali první fotku z chystané adaptace prvního dílu trilogie z pera Patricka Nesse, dneska tu pro vás máme další ochutnávku.

Hlas nože se odehrává v době, kdy záhadná nemoc téměř vyhubila všechny ženy na zemi a naopak dala všem zvířatům, ale i lidem, schopnost slyšet myšlenky. To vše díky spojení, kterému říkají Hluk. Tom Holland si ve filmu zahraje Todda, dospívajícího kluka, který cestuje se svým psem, když narazí na něco nemožného – na mladou ženu jménem Viola. Tu hraje Daisy Ridley. Musí spojit síly, aby v novém světě vůbec dokázali přežít.

Tom Holland na svém účtu na Twitteru nedávno nasdílel pár fotek z natáčení, stejně jako i oficiální video, v němž svým fanouškům oznamuje, že samotné natáčení filmu skončilo.

Režie filmu se ujal Doug Liman, scénář sepsal Jamie Linden, ve filmu uvidíme Nicka Jonase, Davida Oyelowa či Kurta Suttera. Oficiální premiéra je stanovena na 1. března 2019.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, ComingSoon.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..