Fantastická zvířata nás znovu zavedou do Příčné ulice

Na film si sice ještě počkáme, ale už před časem jsme vám ukázali první fotky z natáčení. Dneska tu pro vás máme další střípek informace.

Jak už nadpis napovídá, podíváme se zpátky do oblíbené Příčné ulice. Mlok tam totiž bude mít zahajovací autogramiádu své knihy Fantastická zvířata a kde je najít, o níž v prvním filmu také mluvil. Právě Fantastická zvířata, která v našem mudlovském světě poprvé vyšla před sedmnácti lety, odstartovaly novou filmovou sérii.

Na nově uveřejněné fotografii vidíme pozvánku do Krucánků a Kaňourů na 19. března nejspíše roku 1927, kdy podle všeho oficiálně kniha v universu opravdu vyšla. Bude tak hodně zajímavé vidět Příčnou ulici ve dvacátých letech ještě předtím než se vlastně Voldemort dostal na scénu.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, TheFandom.net

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + 16 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..