První fotky z natáčení The Hate U Give

O natáčení adaptace knihy Angie Thomas, The Hate U Give (v češtině vyjde jako Vypálená nenávist), je teď mezi fanoušky velká sháňka a tak není divu, že se díky někomu ze štábu, kdo má na Instagramu nick oaktreetee, dal na svůj profil hromadu fotek z natáčení.

Hlavní hrdinkou příběhu je šestnáctiletá Starr Carterová, která se pohybuje mezi dvěma odlišnými světy: žije v chudinské čtvrti, ale navštěvuje školu v nóbl čtvrti na předměstí. Křehkou rovnováhu mezi těmito prostředími ale naruší událost, při které se stane svědkem tragické události.

Policista zastřelí Khalila, jejího nejlepšího kamaráda z dětství. Neozbrojeného. Jeho smrt se rázem dostane do titulků celostátních novin. Někteří jej nazývají zlodějem, jiní dokonce drogovým dealerem nebo členem gangu. Lidé pořádají v Khalilově jménu protestace. Někteří policisté a dokonce i drogový král se snaží Starr a její rodinu zastrašit.

Všichni chtějí vědět, co se tu noc doopravdy stalo. A jediný živý člověk, který to ví, je Starr. Jenže to, co řekne, by mohlo převrátit vzhůru nohama celou její komunitu a ohrozit její vlastní život.

https://www.instagram.com/p/BZpHbriBSxp/

https://www.instagram.com/p/BZp20ZWh58u/

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Instagram.com

 

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + sixteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..