Lákačka na minisérii Gunpowder

Sedmá řada Her o trůny bohužel skončila, ale pokud jste fandili králi Severu a neradi jste se s ním rozloučili, můžete se na jeho tvář podívat v novém seriálu.

Kit Harington už bude nejspíš navždy spjatý s postavou Jona Sněha, který prý nic moc neví, ale snaží se zaujmout i v jiných kouscích. V Sedmém synovi a Pompejích mu to sice moc nevyšlo, ale zlom může nastat díky minisérii BBC One, Gunpowder. 

V té jej uvidíme po boku Petera Mullana, Marka Gatisse a Liv Tyler. Mělo by jít o třídílné historické drama, v němž se podíváme ne nepovedený atentát na parlament roku 1605, který vzešel do historie díky postavě Guye Fakwese.

Harington si zahraje hlavní postavu Roberta Catesbyho, který stál za celou myšlenkou atentátu. Peter Mullan bude Otec Garnet, Mark Gatiss pak sympatizant Robert Cecil a Liv Tyler si zahraje Annu Vaux. Scénář napsal Ronan Bennett a režíroval J Blakeson. Seriálu bychom se měli dočkat na podzim.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, DenOfGeek.com, BBC.co.uk, Variety.com, CSFd.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..