První trailer a plakát k adaptaci knihy Hora mezi námi

Koncem května jsme vám přinesli první fotky k adaptaci příběhu Hora mezi námi (v angličtině The Mountain Between Us). Protože se ovšem blíží jeho premiéra, můžeme se konečně podívat také na první oficiální trailer.

Dva náhodní spolucestující, muž a žena, se s malým letadlem zřítí uprostřed zasněžených hor. V těchto extrémních podmínkách nemají jinou šanci na přežití, než že si tito do této chvíle zcela cizí lidé vytvoří silné pouto. Když si uvědomí, že k nim žádná pomoc nepřijde, vydávají se na nebezpečnou a dalekou cestu napříč okolní divočinou. Během ní se učí vzájemné toleranci a naleznou v sobě sílu, o níž neměli ani tušení.

Ve filmové adaptaci v hlavních rolích uvidíme Kate Winslet a Idrise Elbu. Za režií stojí Hany Abu-Assad, scénář naspsali J. Mills Goodloe a Chris Weitz. Světová premiéra se přesunula už na 6. října, k nám se dostane o den dříve.

Zdroj informací a obrázků: CinemArt.cz, CSFd.cz, YouTube.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „První trailer a plakát k adaptaci knihy Hora mezi námi

  • 27.8.2017 (10.44)
    Permalink

    Vaše články jsou super, až na ty překlepy, poslední dobou častější.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..