Mads Mikkelsen v adaptaci Hlase nože

S adaptací další knihy Patricka Nesse přichází nové a nové zprávy o tom, koho ve filmu uvidíme. Natáčet by se totiž mělo začít už během začátku příštího měsíce v Montrealu.

Novou tváří je Mads Mikkelsen, kterého můžete dobře znát například z posledního dílu Star Wars nebo ze seriálu Hannibal. Tentokrát ho v Hlasu nože uvidíme v roli záporáka Prentisse, který má v plánu vládnout nad společností ttvrdou rukou  a potřebuje pomoc hlavního hrdiny Todda.

Film se odehrává v době, kdy záhadná nemoc téměř vyhubila všechny ženy na zemi a naopak dala všem zvířatům, ale i lidem, schopnost slyšet myšlenky. To vše díky spojení, kterému říkají Hluk.

Todda si zahraje Tom Holland, který v poslední době zazářil jako Spiderman. Todd totiž během cestování se svým psem narazí na nemyslitelné, mladou ženu Violu. Tu si zahraje Daisy Ridley, jež jsme mohli vidět také ve Star Wars, ale se i brzy objeví například v Ophelii.

N arežisérskou stoličku usedne Doug Liman, scénáře se ujal Jamie Linden. Film má oficiální premiéru 1. března 2019.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, ComingSoon.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 12 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..