Další herecká posila adaptace Chaosu

Loni jsme vás informovali o tom, že se po Volání netvora dočkáme další adaptace knihy Patricka Nese. Chaos získal svou první tvář v podobě Daisy Ridley, teď ale známe další posilu.

Řeč je o tváři, která teď září v nové marvelovce. Tom Holland si zahraje hlavní postavu příběhu, mladíka Todda, který žije v dystopické společnosti, kde ženy zabíjí neznámá choroba. Zajímavé na sérii je například to, že má jisté prvky fantasy.

Zvířata v ní totiž slyší lidské myšlenky a lidé zase zvířecí. Když je Todd donucen společně se svým psem opustit domov, potká se na své cestě s Violou Eade. Právě Violu si zahraje Daisy Ridley.

Film by se měl začít natáčet během příštího roku, už má stanoveno i oficiální datum premiéry na 1. března 2019. Režie se ujme Doug Liman, na scénáři se podílejí Charlie Kaufman a Jamie Linden.

Zdroj informací a obrázků: HollywoodReporter.com, TheFandom.net, Deadline.com, CSFd.cz

 

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + eleven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..