Dumplin má svou hlavní představitelku

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli informaci i tom, že se dočkáme adaptace knihy Dumplin od Julie Murphy. Dneska pro vás máme jméno herečky hlavní hrdinky.

Kniha vyšla také v češtině u nakladatelství Omega pod názvem Knedlíček. Nebojácná dívka Willowdean Dickson – Dumplin, hvězdné texaské noci, cukroví a písně Dolly Parton si získají vaše srdce. Dumplin má nadváhu a nejbezpečněji se cítí doma, i když je přemlouvána svou matkou, bývalou královnou krásy, aby začala žít. Její myšlenky se ubírají jediným směrem, obléct si na sebe bikiny, tak jako její nejlepší kamarádka, krásná Ellen.

Will začne pracovat v Harpy’s, místním fast foodu. Zde potká studenta Boa, bývalého skvělého atleta. Není žádným překvapením, že ji Bo přitahuje. Ale je velmi překvapena, když zjistí, že je to vzájemné. Ale místo toho, aby si užívala vztahu s Boem, začne o sobě pochybovat.

Podnikne nejděsivější věc, kterou si můžete představit: přihlásí se do soutěže Miss Blue Bonnet Pageant a spolu s několika podobnými dívkami touží dokázat světu, že i děvčata se silnější postavou mají právo být vidět, stejně jako každá hubená holka. Tím šokuje celé Clover City – a možná nejvíc sebe sama.

Jako Dumplin uvidíme Danielle MacDonald, která v poslední době zazářila na festivalu v Sundance ve filmu Patti Cake$. Podle všeho by mělo jít o hudebně laděnou komedii. Natáčení by mělo začít v srpnu v Atlantě.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, TheHollywoodReporter.com, DatabazeKnih.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..